Oto logo strony. Piękne ono jest

Wystawa Grzybów 2025

Ocena 0/5

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Ostrowi Mazowieckiej serdecznie zaprasza Państwa na otwarcie ,,Wystawy Grzybów 2025”, które odbędzie się 7 października 2025 roku o godzinie 11:00 w siedzibie PSSE przy ul. gen. W. Sikorskiego 3.
Celem wystawy jest zapoznanie dzieci, młodzieży oraz dorosłych z tematyką zasad bezpiecznego grzybobrania, bezpiecznej konsumpcji grzybów oraz prawidłowego korzystania z lasu.
Serdecznie zapraszamy!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności