Oto logo strony. Piękne ono jest

Odbiór odpadów wielkogabarytowych już w czwartek 24 sierpnia br.

Ocena 0/5

Przypominamy o terminie odbioru odpadów wielkogabarytowych. Będą one zbierane 24 sierpnia (czwartek) razem z odpadami selektywnie zbieranymi, odpady zmieszane będą odbierane 23 sierpnia.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności