Oto logo strony. Piękne ono jest

1 sierpnia włączone zostaną syreny alarmowe.

Ocena 0/5

Informujemy, że w celu upamiętnienia 79. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, w dniu 1 sierpnia 2023 roku o godz. 17:00, w Godzinę „W”, zostaną uruchomione syreny alarmowe. W ten tradycyjny sposób symbolicznie zostanie uczczona pamięć patriotycznego zrywu mieszkańców Warszawy w walce z niemieckim najeźdźcą.

Akustyczny, ciągły sygnał alarmowy będzie trwał 1 minutę.

Włączenie urządzeń alarmowych będzie spełniało również cel ćwiczebny, stanowiący sprawdzian działania systemów alarmowania i powiadamiania ludności o zagrożeniach. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności